Główka kwiatowa wyrobowa to idealna baza do tworzenia dekoracji florystycznych, stroików i bukietów. Dzięki realistycznemu wyglądowi doskonale imituje naturalny kwiat, a wysoka jakość wykonania gwarantuje trwałość i estetykę przez długi czas. Sztuczne główki kwiatów sprawdzą się w kompozycjach świątecznych, weselnych, dekoracjach domowych oraz jako element ozdobny do rękodzieła.
Główka kwiatowa magnolii 13 cm
Główka kwiatowa wyrobowa – idealna do bukietów, stroików i dekoracji. Realistyczny wygląd, wysoka jakość wykonania. Niezastąpiona w aranżacjach florystycznych.
Warianty produktu
biały
żółty
purpurowy
kremowy
pomarańczowy
beż
lila
ciemny zielony
Cena i rabat ilościowy
12–72 szt.
1,42 zł / szt.
17,04 zł / opak.
Minimalna ilość w zamówieniu: 12 szt.
84+ szt.
1,07 zł / szt.
12,78 zł / opak.
Minimalna ilość w zamówieniu: 12 szt.
Czas realizacji: do 3 dni
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,078 kg |
|---|---|
| Wymiary | 13 × 12 × 5 cm |
| Kolor | Beż, Biały, Ciemny Zielony, Kremowy, Lila, Pomarańczowy, Purpurowy, Żółty |
| Sztuk w opakowaniu | 12 |
| wymiary opakowania | 29X16X6CM |
| waga opakowania | 0,0777 |
| Master Karton (sztuk) | 288 |
| Master Karton (wymiary) | 69X46X52CM |
| Master Karton (waga brutto) | 10,5 |
| MOQ Nazwa opakowania | POLYBAG |
| Długość | 13 cm |
| mnm_enabled | yes |
| Discount | 80:25 |






























