Główka kwiatowa wyrobowa to idealna baza do tworzenia dekoracji florystycznych, stroików i bukietów. Dzięki realistycznemu wyglądowi doskonale imituje naturalny kwiat, a wysoka jakość wykonania gwarantuje trwałość i estetykę przez długi czas. Sztuczne główki kwiatów sprawdzą się w kompozycjach świątecznych, weselnych, dekoracjach domowych oraz jako element ozdobny do rękodzieła.
Główka kwiatowa piwonii 12 cm
Główka kwiatowa wyrobowa – idealna do bukietów, stroików i dekoracji. Realistyczny wygląd, wysoka jakość wykonania. Niezastąpiona w aranżacjach florystycznych.
Warianty produktu
różany
pomarańczowy
jasno niebieski
łososiowy
różowy
czerwony
Cena i rabat ilościowy
12–276 szt.
1,02 zł / szt.
12,24 zł / opak.
Minimalna ilość w zamówieniu: 12 szt.
288+ szt.
0,77 zł / szt.
9,18 zł / opak.
Minimalna ilość w zamówieniu: 12 szt.
Czas realizacji: do 3 dni
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,078 kg |
|---|---|
| Wymiary | 12 × 12 × 8 cm |
| Kolor | Czerwony, Jasno Niebieski, Łososiowy, Pomarańczowy, Różany, Różowy |
| Sztuk w opakowaniu | 12 |
| wymiary opakowania | 29X16X6CM |
| waga opakowania | 0,0777 |
| Master Karton (sztuk) | 288 |
| Master Karton (wymiary) | 69X46X52CM |
| Master Karton (waga brutto) | 10,5 |
| MOQ Nazwa opakowania | POLYBAG |
| Długość | 12 cm |
| Sztuk w opakowaniu (Ewidencja) | 12 |
| mnm_enabled | yes |
| Discount | 288:25 |


















