Pojedynczy sztuczny kwiat to elegancka i ponadczasowa dekoracja, która wprowadza do wnętrza naturalne piękno bez potrzeby pielęgnacji. Wysokiej jakości materiały sprawiają, że kwiat wygląda niezwykle realistycznie i zachwyca detalami. Doskonale nadaje się do wazonu, bukietów, stroików oraz jako element aranżacji florystycznych. To praktyczne i estetyczne rozwiązanie dla osób, które pragną cieszyć się pięknem kwiatów przez cały rok.
Kwiat mieczyk 79 cm
Sztuczny kwiat idealny do wazonu, stroików i dekoracji. Piękny wygląd bez konieczności pielęgnacji.
Warianty produktu
kremowy-różowy
fioletowy
czerwony
zielony
Cena i rabat ilościowy
1–287 szt.
3,26 zł / szt.
3,26 zł / opak.
Minimalna ilość w zamówieniu: 1 szt.
288+ szt.
2,45 zł / szt.
2,45 zł / opak.
Minimalna ilość w zamówieniu: 1 szt.
Czas realizacji: do 3 dni
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,078 kg |
|---|---|
| Wymiary | 15 × 11 × 79 cm |
| Kolor | Czerwony, Fioletowy, Kremowy-Różowy, Zielony |
| Sztuk w opakowaniu | 1 |
| wymiary opakowania | 29X16X6CM |
| waga opakowania | 0,0777 |
| Master Karton (sztuk) | 288 |
| Master Karton (wymiary) | 69X46X52CM |
| Master Karton (waga brutto) | 10,5 |
| MOQ Nazwa opakowania | POLYBAG |
| Długość | 79 cm |
| Sztuk w opakowaniu (Ewidencja) | 12 |
| mnm_enabled | yes |
| Discount | 288:25 |




















