Pojedynczy sztuczny kwiat ostróżki to elegancka i ponadczasowa dekoracja, która wprowadza do wnętrza naturalne piękno bez potrzeby pielęgnacji. Wysokiej jakości materiały sprawiają, że kwiat wygląda niezwykle realistycznie i zachwyca detalami. Doskonale nadaje się do wazonu, bukietów, stroików oraz jako element aranżacji florystycznych. To praktyczne i estetyczne rozwiązanie dla osób, które pragną cieszyć się pięknem kwiatów przez cały rok.
Pojedynczy kwiat ostróżki 93 cm
Sztuczny kwiat idealny do wazonu, stroików i dekoracji. Piękny wygląd bez konieczności pielęgnacji.
Warianty produktu
zielony
kremowy
różowy
jasnoniebieski
niebieski
fioletowy
liliowy
czerwony
Cena i rabat ilościowy
1–287 szt.
9,35 zł / szt.
9,35 zł / opak.
Minimalna ilość w zamówieniu: 1 szt.
288+ szt.
7,01 zł / szt.
7,01 zł / opak.
Minimalna ilość w zamówieniu: 1 szt.
Czas realizacji: do 3 dni
Informacje dodatkowe
| Waga | 1,2 kg |
|---|---|
| Wymiary | 94 × 18 cm |
| Kolor | Czerwony, Fioletowy, Jasnoniebieski, Kremowy, Liliowy, Niebieski, Różowy, Zielony |
| Sztuk w opakowaniu | 1 |
| wymiary opakowania | 57X11X11CM |
| waga opakowania | 1,2 |
| Master Karton (sztuk) | 288 |
| Master Karton (wymiary) | 69X46X52CM |
| Master Karton (waga brutto) | 10,5 |
| MOQ Nazwa opakowania | POLYBAG |
| Długość | 93 cm |
| Sztuk w opakowaniu (Ewidencja) | 24 |
| mnm_enabled | yes |
| Discount | 288:25 |






























